Kategorie

Nowość

Zegarek Garett Sport Town RT złoty

Nowy produkt

Garett Sport Town RT wyróżnia się nowoczesnym designem. Pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i codziennego ubioru, w nieco luźniejszym wydaniu. Gumowe paski i metalowa ramka po bokach łączą w sobie wyrafinowany styl i sportową wygodę. W smartwatchu znajdziesz również wiele przydatnych funkcji, takich jak wyszukiwanie zegarka lub telefonu, zdalny aparat i sterowanie muzyką.

Więcej szczegółów

Marka: GARETT

Porównaj

Bookmark and Share
 
Więcej informacji


Smartwatch Garett Sport Town RT

Garett Sport Town RT jest wodoszczelnym zegarkiem, o przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Model ten wyróżnia się nowoczesnym designem. Pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i codziennego ubioru, w nieco luźniejszym wydaniu. Gumowe paski i metalowa ramka po bokach łączą w sobie wyrafinowany styl i sportową wygodę. W smartwatchu Garett Sport Town RT znajdziesz również wiele przydatnych funkcji, takich jak wyszukiwanie zegarka lub telefonu, zdalny aparat i sterowanie muzyką. Przekonaj się, jak potrafią ułatwić życie!

Powiadomienia ze smartfonu

Monitor braku aktywności i tryby sportowe

Dotykowy wyświetlacz IPS

Krokomierz

Monitor snu, pulsometr, ciśnieniomierz i pulsoksymetr

Wymienne paski

Wodoszczelność IP67


Steruj muzyką i aparatem ze swojego telefonu za pomocą zegarka

Czy podczas joggingu lub innej sportowej aktywności dokucza Ci niemożność zmiany ścieżki dźwiękowej z telefonu? Teraz możesz dowolnie wybierać utwory, których słuchasz bez konieczności przerywania wykonywanego zajęcia. Garett Sport Town RT posiada także możliwość sterowania aparatem z Twojego telefonu. Ustaw smartfon w dowolnym miejscu i rób zdjęcia, korzystając ze swojego smartwatcha.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Kod QR

Menu

Porównaj 0